Фільтр
Ціна
грн. грн.
Наявність
7
8
5
6

Стрічки і пов'язки

Показувати:
Відображати:
Сортування
Модель: Пов'язка дитяча. Ручна робота. Виробник: Україна.   Дитяча кольорова пов'..
37 грн.

Стрічки та пов'язки для волосся – гарний і практичний аксесуар

Здавна українські жінки ретельно збирали своє волосся в зачіску, оскільки ходити з розпущеними косами вважалося неприйнятним. Тому існувало безліч різноманітних прикрас для волосся.

Стрічки та налобні пов'язки – історія появи

Одними з найбільш простих, але в той же час зручних аксесуарів були стрічки і пов'язки, які називалися налобниками. Вони надягалися на голову, щоб підтримувати волосся. Ця прикраса користувалая популярністю серед усіх верств населення.

Дівчата з заможних сімей шили налобники з дорогих тканин – шовку, оксамиту. Бідні жінки використовували дешеві матеріали. Прикрашали вироби вишивкою, з зображенням національних мотивів та орнаментів, а також усілякими захисними символами.

Святкові пов'язки оздоблювали додатковими елементами – бісером, намистинами, металевими деталями. Навіть наречена на весілля одягала спеціальний багато прикрашений налобник.

Яскраві, різнокольорові стрічки також використовувалися українками в якості аксесуару для волосся. Ними прикрашали вінки, вплітали їх у коси або просто пов'язували навколо голови.

Вибираємо пов'язку на голову

  • Цей аксесуар протягом століть так і не втратив своєї актуальності. Пов'язки залишаються модними донині. Їх може носити кожна жінка або дівчина незалежно від віку. Прикраса красиво виглядає як на довгому, так і на короткому волоссі. Крім того, вона чудово поєднується з різними стилями одягу.
  • Якщо ви хочете, щоб лоб візуально здавався більше, вибирайте широку стрічку. Одягайте її так, щоб край розташовувався на лінії росту волосся.
  • Вузьку стрічку можна пов'язати на лоб, закріпивши її кінці на потилиці, або ж розташувати по центру голови у вигляді обруча.
  • Жінкам, що віддають перевагу спортивному стилю, підійдуть широкі еластичні смужки, що підтримують зачіску під час занять у спортзалі.
  • Щоб аксесуар виглядав гармонійно, підбирайте його, поєднуючи з іншими деталями наряду за кольором або стилем.

Де купити стрічки та пов'язки для волосся?

Придбати цей практичний аксесуар та інші недорогі прикраси можна в інтернет-магазині Leosouvenir. На сайті викладені усі моделі, які є в наявності. Наші ціни вас приємно здивують.

Ви можете придбати обраний товар гуртом або в роздріб. Ми здійснюємо доставку у Київ, Харків, Одесу, Львів, Івано-Франківськ, Полтаву, Запоріжжя та інші міста України.

Розроблено Alius
leosouvenir © 2013