Фільтр
Ціна
грн. грн.
Наявність
7
8
5
6

Обручі

Показувати:
Відображати:
Сортування
Модель: Обруч Чудовий. Матеріал: тканина, буси. Виробник: Україна.   Обруч Чудовий&..
300 грн.
Модель: Обруч Розкішний Мак. Виробник: Україна.   Обруч Розкішний Мак ручної роботи із..
1,080 грн.
Модель: Обруч пишний. Матеріал: тканина, буси. Виробник: Україна.   Обруч пишний&nb..
444 грн.
Модель: Обруч пишний. Матеріал: тканина, буси. Виробник: Україна.   Обруч пишний&nb..
444 грн.
Модель: Обруч Розкішний Мак. Виробник: Україна.   Обруч Розкішний Мак ручної роботи із..
1,080 грн.
Модель: Обруч пишний червоний. Матеріал: тканина, буси. Виробник: Україна.   Обруч ..
444 грн.
Модель: Обруч Фіолет. Матеріал: тканина, буси. Виробник: Україна.   Обруч Фіолет&nb..
444 грн.
Модель: Обруч Марсала. Матеріал: тканина, буси. Виробник: Україна.   Обруч Марсала&..
300 грн.
Модель: Обруч Веселка. Виробник: Україна.   Обруч кольоровий ручної роботи з яскравими..
60 грн.
Модель: Обруч Половинка. Ручна робота. Виробник: Україна.   Обруч Половинка ручно..
48 грн.
Модель: Обруч Розкіш. Склад: 5 піонів, дрібні квітки та зелень. Виробник: Україна.   ..
168 грн.
Модель: Обруч Трояндові барви. Виробник: Україна. Колір обруча, який хочете замовити, можете в..
120 грн.
Модель: Обруч Розкішні Троянди. Виробник: Україна.   Обруч Розкішні Троянди ручно..
900 грн.
Модель: Обруч Розкішний Піон. Виробник: Україна.   Обруч Розкішний Піон ручної ро..
720 грн.
Модель: Обруч Розкішний Піон. Виробник: Україна.   Обруч Розкішний Піон ручної ро..
720 грн.

Обруч - найзручніша прикраса для волосся

Обруч - не тільки красива, але й корисна прикраса для волосся. Традиція носити обруч перейшла до нас від предків, раніше обручі прикрашалися квітами, бісером, пір'ям і навіть перлами. Сьогоднішні обручі виконують дві основні функції - вони допомагають тримати волосся в порядку і, звичайно ж, прикрашають його.

Обручі легко надягати і легко поправляти. Їх основна частина виготовляється з металу або з міцної пластмаси - ці матеріали здатні витримати і часту експлуатацію, і супутню їй деформацію. Декоративна частина обруча виконується зазвичай з текстилю або пластика - в залежності від моделі обруча.

Види обручів

Всі головні обручі для простоти можна розділити на кілька категорій:

  • По використовуваному матеріалу розрізняють багатоскладові і односкладні обручі. Односкладні обручі - пластмасові або металеві. Вони часто відрізняються досить простою формою і можуть бути оснащені гребенем для волосся. Багатоскладові обручі в більшості своїй включають текстильні елементи - квіти, стрічки і так далі.
  • За призначенням можна розділити обручі на чисто утилітарні (для підтримки волосся), декоративні (тільки для прикраси) і змішані (виконують і ту і іншу функцію).
  • За забарвленням обручі бувають нейтральні (це чорні або коричневі обручі різних відтінків, які підходять під природний колір волосся), яскраві (такі обручі часто купляють для дітей, на додаток до традиційного костюму або для створення особливого образу) і патріотичні (обручі з декоративними елементами в національних кольорах).
  • По ширині обручі діляться на широкі і вузькі. Широкі обручі більше підходять для довгого волосся, а вузькі універсальні і можуть бути використані з будь-якою довжиною волосся.
  • «Обручі навпаки» можуть зробити вашу зачіску унікальною і додати родзинку до будь-якого образу. Такі обручі нагадують лавровий вінок.

Як вибрати відповідний обруч

Дуже важливо підібрати обруч, який не тільки не порушить гармонійність вашого образу, але також надасть йому унікальності. Є кілька рекомендацій щодо вибору обручів:

  • На навчання або роботу не слід вибирати дуже яскраві і помітні прикраси, те ж сааме стосується і обручів. Забарвлення обруча повинно бути м'яким, нейтральним і спокійним. Допускаються невеликі декоративні елементи на зразок бантика, але тут варто дивитися по ситуації.
  • Обручі, виконані в патріотичних кольорах, можна надягати на свята, народні гуляння, вечірки. Не рекомендується надягати їх на ділові заходи.
  • Літній сарафан або купальний костюм можна чудово доповнити обручем яскравішого і помітнішоого забарвлення. Обруч-віночок допоможе вам виглядати гармонійно, стильно і незвично. Якщо такий обруч покритий оксамитом або шкірою, декорований стразами, пір'ям або паєтками, він більше підійде для того, щоб урізноманітнити вечірнє вбрання. Причому поєднуватися він може з практично будь-якою зачіскою.
  • Вибирайте обруч, що підходить за віком. Молодим дівчатам і дівчаткам підійде практично будь-який обруч, а елегантним пані краще зупинити увагу на досить стриманих, але більш дорогих моделях.
  • Обруч може допомогти вам візуально скорегувати форму обличчя, тому вибирати аксесуар слід також виходячи з цієї його особливості. Зробити вузьке обличчя ширшим можна піднявши волосся обручем і випустивши пасма з боків. До важкого підборіддя підійдуть широкі обручі, а зробити довшим кругле обличчя можна подовживши напуск пасом на лоб.

Ми раді запропонувати вам гарні і якісні обручі на будь-який смак, які підкреслять красу вашого волосся і допоможуть вам створити свій неповторний чудовий стиль.

Розроблено Alius
leosouvenir © 2013