Фільтр
Ціна
грн. грн.
Наявність
7
8
5
6
Розмір взуття
219
164
220
165
221
166
191
222
223
224
225
226
227
228
229
230
231
185
192
184
177
183

Чуні і тапочки

Показувати:
Відображати:
Сортування
Модель: Дитячі чуні Сніжинка. Матеріал: овеча шерсть. Виробник: Україна.   Зимові т..
140 грн.
Модель: Дитячі чуні Вишивка. Матеріал: овеча шерсть. Виробник: Україна.   Зимові те..
140 грн.
Модель: Дитячі чуні Сонечко. Матеріал: овеча шерсть. Виробник: Україна.   Зимові те..
140 грн.
Модель: Дитячі чуні Овечка. Матеріал: овеча шерсть. Виробник: Україна.   Зимові теп..
140 грн.
Модель: Дитячі чуні. Матеріал: овеча шерсть. Виробник: Україна.   Зимові тепленькі ..
120 грн.
Модель: Пінетки. Матеріал: овеча шерсть, шкіра. Виробник: Україна.   Зимові теплень..
70 грн.
Модель: Чуні з овечої шерсті. Матеріал: овеча шерсть. Виробник: Україна.   Зим..
110 грн.
Модель: Чуні з овечої шерсті. Висота: 17см. Виробник: Україна. Матеріал: овеча шерст..
150 грн.
Модель: Чуні з овечої шерсті. Висота: 17см. Виробник: Україна. Матеріал: овеча шерсть. ..
150 грн.
Модель: Чуні з овечої шерсті. Висота: 17см. Виробник: Україна. Матеріал: овеча шерсть. ..
150 грн.
Чуні і тапочки

Чуні та капці - зручне домашнє взуття для всіх

Домашнє вовняне взуття стане прекрасною заміною жорстким капцям з незручною колодкою або занадто холодним шльопанцям. Якщо ви хочете привнести в будинок затишок і обзавестися якісним, приємним, красивим і корисним домашнім взуттям, неодмінно зверніть увагу на вовняні чуні і капці.

Види домашнього вовняного взуття

Ви напевно зможете підібрати зручну модель, адже види вовняного взуття можуть серйозно відрізнятися між собою:

  • Чуні - це щільні і м'які капці-чобітки, що повністю закривають стопу і щиколотку. Ви відразу відрізните їх серед іншого взуття - м'яка шерсть у них і всередині, і зовні. У деяких моделях передня частина кожного капця робиться більш щільною, вона може бути виконана в яскравому кольорі або мати візерунок або малюнок.
  • Капці на м'якій підошві - це покращений варіант класичних капців. Вони всі так само легко надягаються, при цьому прекрасно гріють стопу. Товста м'яка підошва робить використання таких капців надзвичайно приємним, до того ж ви ніяк не зможете об неї поранитися.
  • Закопанки на перший погляд схожі на чуні, але мають кілька суттєвих відмінностей. Їх верхня частина трохи менша, ніж у чунь, і тільки на ній шерсть виходить назовні - інша поверхня цих капців зовні щільна. Закопанки прикрашаються контрастною вишивкою з вовняних ниток.
  • Вовняні пінетки - це ті ж закопанки, але призначені для найменших ніжок. Замерзнути в такому теплому взутті - нетривіальне завдання, так що малюк в вовняних пінетках буде надійно захищений від холоду.
  • Набори капців для гостей - це корисне придбання для кожного будинку. Капці в таких наборах досить компактні, так що з їх зберіганням не виникне проблем. Їх сховище оформлено дуже оригінально - кілька пар капців знаходяться в одному величезному капці, який часто прикрашається вітальним написом. Капець-сховище легко вішається на гачок або гвоздик, займає зовсім небагато місця, а також не раз викличе посмішку як у господарів, так і у гостей.

З чого робиться вовняне взуття

Практично все взуття цього типу робиться з натуральної овечої вовни. Цей матеріал не тільки дуже теплий і приємний, овеча шерсть добре відома своїми цілющими властивостями. Вовна стимулює кровообіг в ногах, завдяки чому вони краще зігріваються. Також вовняне взуття може знижувати біль в м'язах і суглобах, воно довго зберігає тепло і не викликає алергії. Також плюс капців з овечої вовни в тому, що вони не електризуються і не збирають пил, тому в них не заводиться пиловий кліщ.

Для того, щоб вовняне взуття служило довго, капці оснащуються щільними підошвами. Підошва надійно пришивається товстою вовняною ниткою, щоб не відклеюватися від капця. На деяких видах підошов можуть бути невеликі фактурні виступи, завдяки чому ви не будете ковзати в вовняних капцях навіть на гладенькій підлозі.

Кому підійде взуття з вовни

Вовняні капці можна рекомендувати для всієї родини на зимовий час, але їх рекомендують носити і в ряді інших випадків. Наприклад, вони стануть незамінним взуттям при хворобі або деформації суглобів ніг - такі капці дуже легко надягаються і не турбують. Якщо ноги часто мерзнуть, носити вовняні капці можна цілий рік - вони допомагатимуть ногам зігріватися самостійно, а не за допомогою сторонніх джерел, до того ж надійно утримають отримане тепло.

Де купити справжні вовняні капці

Взуття з натуральної овечої вовни високо цінується у всьому світі і часто стає об'єктом підробок. Купити гарантовано якісні справжні вовняні капці ви може в інтернет- магазині Леосувенір, причому за приємними оптовими цінами.

Розроблено Alius
leosouvenir © 2013