Фільтр
Ціна
грн. грн.
Наявність
7
8
5
6
Розмір скатертини
240
Розмір жін. Евро./Укр.
58
59
60
61
62
63
64
112
160
161
162
163
Розмір(комірець)
137
96
103
Розмір постелі
115
114
113
Уточнити категорію
234
196
198
199
298
229
151
232
152
193
235
233

Ексклюзив

Уточнити пошуковий запит
Показувати:
Відображати:
Сортування
Модель: Квіти з мила. Ручна робота. Кольори такі як на фото. Виробник: Україна.   ..
192 грн.
Модель: Квіти з мила. Ручна робота. Кольори такі як на фото. Виробник: Україна.   ..
192 грн.
Модель: Квіти з мила. Ручна робота. Кольори такі як на фото. Виробник: Україна.   ..
192 грн.
Модель: Квіти з мила. Ручна робота. Кольори такі як на фото. Розмір букети: 26см - вис..
264 грн.
Модель: Квіти з мила. Ручна робота. Кольори такі як на фото. Розмір букети: 20см - вис..
264 грн.
Модель: Квіти з мила. Ручна робота. Кольори такі як на фото. Розмір букети: 20см - вис..
264 грн.
Модель: Квіти з мила. Ручна робота. Кольори такі як на фото. Розмір букети: 20см - вис..
264 грн.
Модель: Квіти з мила. Ручна робота. Кольори такі як на фото. Розмір букети: 20см - вис..
264 грн.
Модель: Квіти з мила. Ручна робота. Кольори такі як на фото. Розмір букети: 24см - вис..
456 грн.
Модель: Квіти з мила. Ручна робота. Кольори такі як на фото. Розмір букети: 29см - вис..
660 грн.
Модель: Квіти з мила. Ручна робота. Кольори такі як на фото. Розмір букети: 15см - висота, ..
1,560 грн.
Модель: Квіти з мила. Ручна робота. Кольори такі як на фото. Розмір букети: 34см - вис..
1,056 грн.
Модель: Квіти з мила. Ручна робота. Кольори такі як на фото. Розмір букети: 25см - вис..
1,020 грн.
Модель: Квіти з мила. Ручна робота. Кольори такі як на фото. Розмір букети: 29 - висот..
1,680 грн.
Модель: Квіти з мила. Ручна робота. Кольори такі як на фото. Розмір букети: 25 - висот..
672 грн.

Вишиванка ручної роботи - модно і статусно

Український народний костюм був універсальним явищем - він зігрівав і прикрашав свого власника, «повідомляв відомості» про його професії і соціальному статусі, і, крім того, володів своєрідною захисною функцією - оберігав від злих сил.

Головний «магічний» елемент нашого костюма - це вишиванка українська, яка згодом стала «візитною карткою» українця. Вважалося, що саме вишита сорочка найкраще оберігає людину від нещасть і зла. Наречена перед весіллям обов'язково вишивала нареченому сорочку «на любов і щасливий шлюб», дружина дарувала чоловікові сорочку-оберіг, коли він вирушав у далеку дорогу або йшов на війну, мати готувала наряди дітям «від злого ока», а якщо людина захворювала, то для неї призначали особливу вишиванку, в якій були «закодовані» побажання здоров'я та довголіття.

Навіщо потрібна ексклюзивна вишиванка

Чи знайоме вам вираз «народитися в сорочці»? Швидше за все, так, і швидше за все, ви знаєте, що воно означає «бути щасливим, удачливим, захищеним від всякого зла». Історія виникнення цього виразу дуже цікава. Виявляється, наші предки вважали, що вишита сорочка - надійний захист від злих духів. Для того, щоб перепинити шлях цим духам, сорочку «оперезали» вишивкою на грудях і руках, а часто і по подолу - вона зобов'язана була не пускати нечисть до важливих органів. Перші візерунки були абстрактними, максимально спрощеними - іноді й не роздивишся фігурку людини або зірку за схематичним зображенням. Однак саме в такій манері створювалися магічні знаки у всіх народів світу - досить згадати клинопис або візерунки народів Африки. Погляньте на вишиванку Зоряна - зірки символізують Бога-творця, а також гармонізують зв'язок власниці сорочки з космосом.

Звичайно, спільні традиції зображення захисних знаків були у кожній місцевості, але оскільки манера вишивання у кожної майстрині своя, то й візерунки виходили унікальними, неповторними. Перед тим як сідати за роботу, майстриня повинна була вимити руки і відмовитися від усіх денних турбот, бажаючи щастя і удачі людині, для якої вишиває сорочку. Часто за роботою співали - народна пісня теж свого роду заклинання. До речі, через магічну складову побутувало своєрідне табу на обмін вишиванками - вважалося, що в цьому випадку ти віддаєш щасливу долю, закодовану в узорах. Так що саме українська вишиванка, створена ручним способом, здатна бути оберегом і дарувати своєму власникові щасливу долю. Ексклюзивна вишиванка Вічність повною мірою втілює всі найкращі побажання, які тільки може подарувати одна людина іншій.

Так що якщо вам потрібні сильне енергетичне підживлення і оберіг, то ваш вибір - це ексклюзивна вишиванка ручної роботи. Крім того, така вишиванка - не тільки модний, але і статусний предмет гардероба. Наприклад, вишиванка чоловіча з мережкою надасть вам можливість виглядати сучасно і актуально в будь-якій обстановці - від неформальної до ділової. Якість роботи і унікальність візерунків можна оцінити з першого погляду.

Як вибрати ексклюзивну вишиванку:

Для того, щоб вибрати кращу вишиванку, вам доведеться дотримати кілька нескладних правил, і тоді новий наряд стане предметом вашої гордості.

  1. Перш за все потрібно переконатися в якості матеріалу - вишиванку-оберіг шиють тільки з натуральної, домашньої роботи, тканини. Всі вишиванки, представлені в розділі Ексклюзив, пошиті з домотканого полотна;
  2. Вишивка повинна бути також виконана вручну, і відрізнятися акуратністю - з лицьового боку хрестики повинні бути вишиті в одному напрямку, а на звороті неприпустимі вузлики і переплутані нитки;
  3. У вишиванки-оберега повинні бути прикрашені візерунком рукава, комір, манжети і поділ;
  4. На вишиванці-обереге неприпустимі нашиті візерункові стрічки - вишивка повинна проводитися строго по тканині сорочки.

Найголовніше питання

Звичайно ж, це питання, де придбати «правильну» ексклюзивну вишиванку. Ми з упевненістю заявляємо, що вишиванки, придбані в нашому інтернет-магазині, не тільки модні і стильні, але і створені з дотриманням усіх необхідних канонів, так що можуть вважатися дійсно оберегами від зла і провідниками вищої космічної енергії. Створюючи вишиванку вручну для вас, майстриня буде бажати вам удачі і здоров'я, в чому ви особисто переконаєтеся - самовідчуття у людей, які носять наші ексклюзивні вишиванки, різко поліпшується. Ми використовуємо тільки якісні натуральні тканини і нитки вищого сорту, і готові виконати будь індивідуальне замовлення. До того ж саме в нашому магазині вам гарантовані адекватні ціни на якісну продукцію і можливість оплати післяплатою, що робить вашу співпрацю з нами приємним і безпечним. Краще ексклюзивні вишиванки чекають вас на нашому сайті!

Розроблено Alius
leosouvenir © 2013