Фільтр
Ціна
грн. грн.
Наявність
7
8
5
6
Розмір(комірець)
137
103

Чоловічі вишиванки

Показувати:
Відображати:
Сортування
Модель: Кольорова на полотні. Машинна робота, довгий рукав. Тканина: бавовна - 48%, поліестер ..
468 грн.
Модель: Кольорова на полотні. Машинна робота, довгий рукав. Тканина: бавовна - 48%, поліестер ..
516 грн.
Модель: Кольорова на льоні. Машинна робота, довгий рукав. Тканина: льон - 20%, бавовна - 30%, ..
468 грн.
Модель: Кольорова на льоні. Машинна робота, довгий рукав. Тканина: льон - 20%, бавовна - 30%, ..
468 грн.
Модель: Кольорова на льоні. Машинна робота, довгий рукав. Тканина: льон - 20%, бавовна - 30%, ..
516 грн.
Модель: Кольорова на льоні. Машинна робота, довгий рукав. Тканина: льон - 20%, бавовна - 30%, ..
516 грн.
Чоловічі вишиванки

Чоловічі вишиванки великих розмірів - гарної вишиванки має бути багато!

Якщо ви володієте нестандартною і великою фігурою, це зовсім не привід відмовляти собі в якісній і гарній вишиванці. Особливість крою цього виробу в тому, що вишиванка максимально повно згладжує всі ті особливості фігури, які ви хочете приховати. У цьому одязі ви будете не тільки виглядати красиво, але і відчувати себе впевнено. Вільний крій, довгий рукав і комір з китицями, який в будь-який момент можна послабити, дозволить вам рухатися максимально вільно.

Які бувають чоловічі вишиванки великих розмірів

Класичні вишиванки на великих чоловіків зазвичай розрізняються колірним оформленням вишитих візерунків і складом пошивного матеріалу.

  • Однотонна вишивка дозволяє комбінувати вишиванку з безліччю аксесуарів і предметів одягу. Ви легко зможете підібрати виріб з червоним, синім, оранжевим і навіть зеленим візерунком.
  • Багатобарвна вишивка кілька більш вимоглива до решти костюму та прикрас, проте виглядає не менш красиво і естетично, ніж однобарвна.

Правильно підібрані елементи гардероба в обох випадках допоможуть вам виглядати найкращим чином. Візерункова вишивка на чоловічих вишиванках розташовується на комірі, грудях і рукавах.

З чого шиють вишиванки великих розмірів

Основний матеріал вишиванки включає бавовну і поліестер (вишиванка на полотні), іноді третім компонентом може бути льон (вишиванка на льоні).

  • Бавовна - це лідер серед натуральних матеріалів за обсягом виготовлення тканин. Її виробництво досить легке, причому бавовна володіє безліччю корисних особливостей. Бавовняна тканина дуже міцна і зносостійка, вона має високу стійкість до прання і довгий час зберігає первинний зовнішній вигляд. Бавовна може вбирати до 27% вологи від власної ваги, залишаючись на дотик сухою, до того ж від намокання він стає тільки міцнішою. Ця особливість дозволяє носити бавовняні вишиванки в спеку. Матеріал легко відпирається і швидко сохне - він не потребує багато часу і зусиль в догляді. Також бавовна погано проводить тепло - вишиванки з цього матеріалу більше підійдуть для прохолодної пори року, ніж лляні.
  • Льон - це досить дорогий натуральний матеріал, більш стійкий до впливу прямих сонячних променів, ніж бавовна. Також льон міцніший за бавовну в 3-5 разів. Використання льону дозволяє зробити вишиванку більш теплопровідною - в ній буде дуже комфортно в жарку пору року. Льон легко вбирає і віддає вологу, цей матеріал дуже приємний до тіла і досить легкий у догляді. Волокна льону неоднорідні, так що вишиванка отримає фактуру за рахунок нерівності ниток. Така властивість льняного полотна анітрохи не зменшує його привабливості, навпаки, робить льняне полотно ще цікавішим і привабливішим.
  • Поліестер, що є синтетичним продуктом, дозволяє створити змішаний матеріал з поліпшеними характеристиками. Поліестер дозволяє позбутися від основних недоліків бавовняної і лляної тканин - високою мнучкістю і схильністю до світлового впливу. Цей компонент дозволяє прискорити процес висихання вишиванки, робить прання і прасування набагато простішими, а також частково вберігає виріб від усадки. Також поліестер ще більше підвищує міцність вихідного матеріалу.

Де купити вишиванки великих розмірів

Інтернет-магазин Леосувенір пропонує придбати якісні вишиванки на велику фігуру за найприємнішими гуртовими цінами. Ви можете бути впевнені в якості пропонованих виробів - в пошитті використано заявлений матеріал, а вишивка зроблена максимально акуратно. Вишиванки вже міцно увійшли в сучасну моду, і тепер ви також зможете придбати собі цей міцний, красивий, зручний і патріотичний одяг.

Розроблено Alius
leosouvenir © 2013