Фильтер
Цена
грн. грн.
Наличие
6
7
5
8
Размер скатерти
240
241
Размер жен. Евро./Укр.
57
58
59
60
61
62
63
64
112
160
161
162
163
Размер(воротник)
137
96
103
Размер постели
115
114
113
Уточнить категорию
234
196
198
199
229
151
232
152
193
235
233

Эксклюзив

Выберите подкатегорию
Вид:
На странице:
Сортировка:
Модель: Вышиванка с кружевом. Ручная работа. Производитель: Украина. Ткань: домотканое&nb..
3,800 грн.
Модель: Свадебный костюм с цветочной вышивкой. Ручная вышивка. Производитель: Украина. Тк..
6,000 грн.
Модель: Свадебное платье с зелёной вышивкой. Ручная вышивка. Производитель: Украина. Ткан..
6,000 грн.
Модель: Свадебное платье с цветочной вышивкой. Ручная вышивка. Производитель: Украина. Тк..
8,000 грн.
Модель: Свадебное платье с красной вышивкой. Ручная вышивка. Производитель: Украина. Ткан..
6,700 грн.
Модель: Постельное бельё Розы. Машинная вышивка, темно-серый цвет. Состав: пододеяльник, ..
852 грн.
Модель: Постельное бельё Ромашка. Машинная вышивка, белый цвет. Размеры: пододеяльник - 2 * 2,..
936 грн.
Модель: Вышитая скатерть с салфетками. Размер: длина - 225см, ширина - 150см. Производитель: У..
720 грн.
Модель: Вышитая скатерть ручной работы. Размер: длина - 220см, ширина - 150см. Ручная выш..
1,152 грн.
Модель: Вышитая скатерть ручной работы. Размер: длина - 220см, ширина - 150см. Производитель: ..
840 грн.
Модель: Вышитое тканое платье. Ручная робота, длинный рукав. Ткань: тканое полотно. Пр..
2,304 грн.
Модель: Вышитый жупан. Ткань: тканая вышивка. Производитель: Украина. Ручная работа. П..
2,160 грн.
Модель: Вышитое тканое платье. Ручная робота, длинный рукав. Ткань: тканое полотно. Пр..
3,360 грн.
Модель: Вышиванка Украинская. Ручная работа, длинный рукав. Ткань: тканое полотно. Производ..
1,560 грн.
Модель: Вышиванка Украинская. Ручная работа, длинный рукав. Ткань: тканое полотно. Производ..
2,160 грн.

Как выбрать эксклюзивную вышиванку

Для того, чтобы выбрать лучшую вышиванку, вам придется соблюсти несколько несложных правил, и тогда новый наряд станет предметом вашей гордости.

Прежде всего нужно убедиться в качестве материала – вышиванку-оберег шьют только из натуральной, домашней работы, ткани. Все вышиванки, представленные в разделе Ексклюзив, сшиты из домотканого полотна;
Вышивка должна быть также выполнена вручную, и отличаться аккуратностью – с лицевой стороны крестики должны быть вышиты в одном направлении, а на обороте недопустимы узелки и перепутанные нити;
У вышиванки-оберега должны быть украшены узором рукава, воротник, манжеты и подол;
На вышиванке-обереге недопустимы нашитые узорные ленты – вышивка должна производиться строго по ткани рубахи.

Самый главный вопрос

Конечно же, это вопрос, где купить «правильную» эксклюзивную вышиванку. Мы с уверенностью заявляем, что вышиванки, приобретенные в нашем интернет-магазине, не только модные и стильные, но и созданы с соблюдением всех необходимых канонов, так что могут считаться действительно оберегами от зла и проводниками высшей космической энергии. Создавая вышиванку вручную для вас, мастерица будет желать вам удач и здоровья, в чем вы лично убедитесь – самоощущение у людей, которые носят наши эксклюзивные вышиванки, резко улучшается. Мы используем только качественные натуральные ткани и нити высшего сорта, и готовы выполнить любой индивидуальный заказ. К тому же именно в нашем магазине вам гарантированы адекватные цены на качественную продукцию и возможность оплаты наложенным платежом, что делает ваше сотрудничество с нами приятным и безопасным. Лучшите эксклюзивные вышиванки ждут вас в в нашем магазине.

Вишиванка ручної роботи - модно і статусно

Український народний костюм був універсальним явищем - він зігрівав і прикрашав свого власника, «повідомляв відомості» про його професії і соціальному статусі, і, крім того, володів своєрідною захисною функцією - оберігав від злих сил.

Головний «магічний» елемент нашого костюма - це вишиванка українська, яка згодом стала «візитною карткою» українця. Вважалося, що саме вишита сорочка найкраще оберігає людину від нещасть і зла. Наречена перед весіллям обов'язково вишивала нареченому сорочку «на любов і щасливий шлюб», дружина дарувала чоловікові сорочку-оберіг, коли він вирушав у далеку дорогу або йшов на війну, мати готувала наряди дітям «від злого ока», а якщо людина захворювала, то для неї призначали особливу вишиванку, в якій були «закодовані» побажання здоров'я та довголіття.

Навіщо потрібна ексклюзивна вишиванка

Чи знайоме вам вираз «народитися в сорочці»? Швидше за все, так, і швидше за все, ви знаєте, що воно означає «бути щасливим, удачливим, захищеним від всякого зла». Історія виникнення цього виразу дуже цікава. Виявляється, наші предки вважали, що вишита сорочка - надійний захист від злих духів. Для того, щоб перепинити шлях цим духам, сорочку «оперезали» вишивкою на грудях і руках, а часто і по подолу - вона зобов'язана була не пускати нечисть до важливих органів. Перші візерунки були абстрактними, максимально спрощеними - іноді й не роздивишся фігурку людини або зірку за схематичним зображенням. Однак саме в такій манері створювалися магічні знаки у всіх народів світу - досить згадати клинопис або візерунки народів Африки. Погляньте на вишиванку Зоряна - зірки символізують Бога-творця, а також гармонізують зв'язок власниці сорочки з космосом.

Звичайно, спільні традиції зображення захисних знаків були у кожній місцевості, але оскільки манера вишивання у кожної майстрині своя, то й візерунки виходили унікальними, неповторними. Перед тим як сідати за роботу, майстриня повинна була вимити руки і відмовитися від усіх денних турбот, бажаючи щастя і удачі людині, для якої вишиває сорочку. Часто за роботою співали - народна пісня теж свого роду заклинання. До речі, через магічну складову побутувало своєрідне табу на обмін вишиванками - вважалося, що в цьому випадку ти віддаєш щасливу долю, закодовану в узорах. Так що саме українська вишиванка, створена ручним способом, здатна бути оберегом і дарувати своєму власникові щасливу долю. Ексклюзивна вишиванка Вічність повною мірою втілює всі найкращі побажання, які тільки може подарувати одна людина іншій.

Так що якщо вам потрібні сильне енергетичне підживлення і оберіг, то ваш вибір - це ексклюзивна вишиванка ручної роботи. Крім того, така вишиванка - не тільки модний, але і статусний предмет гардероба. Наприклад, вишиванка чоловіча з мережкою надасть вам можливість виглядати сучасно і актуально в будь-якій обстановці - від неформальної до ділової. Якість роботи і унікальність візерунків можна оцінити з першого погляду.

Як вибрати ексклюзивну вишиванку

Для того, щоб вибрати кращу вишиванку, вам доведеться дотримати кілька нескладних правил, і тоді новий наряд стане предметом вашої гордості.

  • Перш за все потрібно переконатися в якості матеріалу - вишиванку-оберіг шиють тільки з натуральної, домашньої роботи, тканини. Всі вишиванки, представлені в розділі Ексклюзив, пошиті з домотканого полотна;
  • Вишивка повинна бути також виконана вручну, і відрізнятися акуратністю - з лицьового боку хрестики повинні бути вишиті в одному напрямку, а на звороті неприпустимі вузлики і переплутані нитки;
  • У вишиванки-оберега повинні бути прикрашені візерунком рукава, комір, манжети і поділ;
  • На вишиванці-обереге неприпустимі нашиті візерункові стрічки - вишивка повинна проводитися строго по тканині сорочки.

Найголовніше питання

Звичайно ж, це питання, де придбати «правильну» ексклюзивну вишиванку. Ми з упевненістю заявляємо, що вишиванки, придбані в нашому інтернет-магазині, не тільки модні і стильні, але і створені з дотриманням усіх необхідних канонів, так що можуть вважатися дійсно оберегами від зла і провідниками вищої космічної енергії. Створюючи вишиванку вручну для вас, майстриня буде бажати вам удачі і здоров'я, в чому ви особисто переконаєтеся - самовідчуття у людей, які носять наші ексклюзивні вишиванки, різко поліпшується. Ми використовуємо тільки якісні натуральні тканини і нитки вищого сорту, і готові виконати будь індивідуальне замовлення. До того ж саме в нашому магазині вам гарантовані адекватні ціни на якісну продукцію і можливість оплати післяплатою, що робить вашу співпрацю з нами приємним і безпечним. Краще ексклюзивні вишиванки чекають вас на нашому сайті!

Разработано Alius
leosouvenir © 2013