Фільтр
Ціна
грн. грн.
Наявність
7
8
5
6

Подарунковий сертифікат

Показувати:
Відображати:
Сортування
   Умови використання сертифіката • Власник подарункового сертифіката може обрати будь-..
1,000 грн.
   Умови використання сертифіката • Власник подарункового сертифіката може обрати будь-..
500 грн.
   Умови використання сертифіката • Власник подарункового сертифіката може обрати будь-..
300 грн.
Подарунковий сертифікат

Звичай дарувати подарунки

Подарунки люблять усі люди, незалежно від віку, статі та соціального статусу. Жодне свято не обходиться без подарунків. Багато людей вважають за краще робити своїм рідним та друзям презенти просто так, без приводу. Звідки ж взялася ця чудова традиція?

Як з'явилася традиція дарувати подарунки?

Достовірно невідомо, де і коли зародилася ця традиція. Історики стверджують, що вона існувала ще в давні часи і була пов'язана з поклонінням богам, духам та силам природи. Щоб умилостивити їх, отримати благословення та привернути удачу, наші предки робили їм дорогі підношення.

З появою Християнства традиція робити релігійні підношення богам зникла, а їй на змину прийшла інша – люди стали дарувати подарунки одне одному. Вважається, що першим дарунком, що згадується в історичних документах, стали дари волхвів, які були піднесені немовляті Ісусу Христу. З тих пір зародився звичай обдаровувати своїх рідних та близьких на Різдво, а потім і на інші свята. З часом стали підносити презенти навіть у звичайні дні.

Вручення дарів було поширене в різних країнах. Коли одна людина підносила презент іншій, вона тим самим висловлювала свою довіру, доброту, великодушність, демонструвала своє гарне ставлення. Презенти вручали не лише близьким людям, але й високопоставленим особам, наприклад, царям, тим самим висловлюючи свою повагу.

Вважалося, що подарунок має магічну силу. Якщо його підносять із щирою любов'ю та повагою, він буде приносити удачу, а якщо з лихими помислами або заздрістю – зло.

Що дарували в старовину?

Цікаво дізнатися, що ж дарували одне одному наші предки? Представники багатих станів підносили золоті та срібні прикраси, дорогоцінне каміння, дорогі тканини. Чоловіки любили дарувати та приймати в якості дарунка зброю.

В селянському середовищі було заведено дарувати їстівні подарунки – пироги, паски, пряники, крупу, борошно. Також в пошани були презенти, зроблені своїми руками – рушники, вишиванки, скатертини, ляльки-берегині, яких шили самотужки і часто презентували дітям в якості оберега. На сімейні свята нерідко дарували посуд, відрізи тканини.

Головним вважалася не цінність самого презенту, а те, з якими намірами його підносили. Цінувалися щирість і доброта, добрі побажання, якими супроводжувалося вручення дару.

Подарунковий сертифікат – сучасний презент

В наш час немає обмежень на види подарунків. Кожен може подарувати близькій людині все що завгодно, лише б презент сподобався їй. Але як вибрати сюрприз і не помилитися? Хорошим варіантом може стати подарунковий сертифікат, який надає наш магазин.

Подарунковий сертифікат дає людині можливість самостійно вибрати товар, який вона бажає придбати, на суму, зазначену в ньому. Такий сертифікат є універсальним подарунком, оскільки його можна вручити кому завгодно – другу, подрузі, родичу, колезі, начальнику чи підлеглому. Завдяки сертифікату людина сама вибере в магазині товар, який прийдеться їй до смаку.

Якщо ви хочете порадувати когось гарним сувеніром, але не знаєте, що вибрати – придбайте подарунковий сертифікат. Людина, якій ви хочете зробити сюрприз, обов'язково це оцінить, а товар, обраний нею, стане справжнім пам'ятним подарунком від вас.

Розроблено Alius
leosouvenir © 2013