Фільтр
Ціна
грн. грн.
Наявність
7
8
5
6
Розмір чоловічий
141
Уточнити категорію
95

Футболки з приколами

Уточнити пошуковий запит
Показувати:
Відображати:
Сортування
Модель: Москаль. Принт на футболці, жовтий/синій/зелений/червоний/чорний колір. Тканина: ..
130 грн.
Футболки з приколами

Футболки з приколами

Іноді хочеться придбати футболку не просто з красивою картинкою або візерунком, але за допомогою цього елементу одягу викликати посмішку на обличчях знайомих, друзів чи простих перехожих, або навіть висловити свою громадянську позицію. Інтернет-магазин leosouvenir.com.ua пропонує обширний вибір футболок з приколами. Зображення актуальної тематики, забавні і політичні слогани, карикатури, логотипи і персонажі відомих творів зображені на них - вам залишається лише вибрати вподобану футболку з представленого на сайті асортименту.

Коли доречні футболки з приколами

Як би не хотілося носити цей предмет одягу скрізь, є певні правила гарного тону, яких треба дотримуватися. Приміром, не варто відвідувати у футболках з приколами офіційні заходи, ходити в них на ділові переговори, концерти класичної музики або урочисті свята. Доречні такі футболки будуть на молодіжних вечірках, зустрічах друзів, посиденьках в кафе, барі або піцерії - під час дружнього неформального спілкування. У такій обстановці ви будете виглядати максимально органічно, і досягнете бажаного ефекту.

Види футболок з приколами

Футболки для чоловіків найчастіше забезпечуються найрізкішими і безкомпромісними гаслами і зображеннями, які б на жіночій футболці найчастіше виглядали б зухвало і недоречно. Політичний або романтичний гумор «на грані фолу» теж потрібно використовувати з розумом - ретельно вибирайте футболку, щоб її зміст було доречно в вашому колі спілкування.
Жіночі футболки більш витончені, а зображувані на них картинки і фрази більш практичні та універсальні. Такі непровокаційні футболки можна носити практично в будь-якому молодіжному середовищі. Часто саме на жіночих футболках зображують персонажів відомих мультфільмів, забезпечених тієї чи іншої крилатою фразою.
Дитячі футболки з приколами, наприклад, Дитяча футболка, не містять політичного гумору і сатири, на них ви найчастіше побачите персонажів популярних дитячих мультиків.

  • Патріотичні футболки з приколами, такі як Патріотична футболка, можуть стати показником ставлення до поточної ситуації в країні. Орієнтовані на відображення найбільш наболілих тем, вони дозволяють відразу давати зрозуміти співрозмовнику, якої позиції ви дотримуєтеся. Футболка Хутін Пуйло може стати яскравим прикладом тенденції розміщення на одязі нових політичних мемів.
  • Нейтральні футболки з приколами прикрашаються крилатими фразами, картинками-натяками на «дорослий» гумор, популярними слоганами і логотипами з підписами. Забавні особи козаків, зображення тварин, карикатур - все це ви можете знайти на футболках нейтральної тематики, таких, як жіноча Футболка з приколами.

Футболки з приколами як вид неформального спілкування

За допомогою футболок з приколами можна зав'язувати знайомства і вести своєрідний діалог з оточуючими людьми. Доброю ідеєю стане флешмоб, де кожен учасник зможе зустрітися з однодумцями, що цінують гумор і живе неформальне спілкування. Зацікавивши оточуючих своєю оригінальною футболкою, ви набагато підвищите шанси швидко знайти спільну мову з новими знайомими. Також зображення на футболці може стати гарним приводом зав'язати з ким-небудь розмову. Подібних способів застосування футболок з приколами дуже багато, до того ж не варто забувати, що такий оригінальний предмет одягу може стати гарним подарунком на свято для друзів або рідних. Футболка з приколами - це можливість бути в тренді і вразити оточуючих своїх дотепністю.

Якісні і довговічні футболки з приколами

Магазин leosouvenir.com.ua пропонує вам тільки якісні футболки, які порадують вас довгим терміном служби, зручністю в носінні і приємною текстурою матеріалу. Зображення на футболках високої якості і витримують велике число прань. У нас ви можете купити не тільки стильні футболки з приколами, але й затишні светри, теплі шарфи, кепки з логотипами і багато іншого за найдемократичнішими цінами. Оптовим покупцям надаються значні знижки. Купувати у нас безпечно - оплатити покупку можна при її отриманні, що позбавляє вас від додаткових ризиків.

Розроблено Alius
leosouvenir © 2013