Фільтр
Ціна
грн. грн.
Наявність
7
8
5
6
Розмір (ріст)
203
204
205

Дитячі футболки

Показувати:
Відображати:
Сортування
Модель: Футболка Серце синьо-жовте. Машинна вишивка, синій колір. Тканина: 100%-бавовна. Ви..
140 грн.
Дитячі футболки

Ідеальна дитяча футболка

Батьки, вихователі, тренери добре знають, наскільки важливо забезпечити дитину якісним одягом. Один з найбільш запитуваних різновидів – дитячі футболки, відшиті з натуральної бавовняної тканини за класичною викрійкою. Звичайна дитина носить подібну річ близько 90% свого часу під час денної активності. Ну а деякі полюблять спати в дитячих футболках замість піжам. Тому вважайте питання «якості та краси» – практично по Рильському, ключовим в питанні добору одягу для цієї вікової категорії жителів планети Земля.

Ідеальна дитяча футболка – яка вона?

Будь-який експерт з питань по малечі – від доктора Комаровського до пана Співаковського, легко викладе вам критерії, яким повинна відповідати ідеальна дитяча футболка.

  • • Тканина. Бажано натуральна. Найкращий варіант – бавовна. В такому випадку одяг не перешкоджає мікро-циркуляції повітря між зовнішнім середовищем та тілом дитини.
  • • Крій дитячої футболки повинен бути таким, щоби одяг на заважав дитині рухатись, не стримував її ріст, дарував відчуття комфорту.
  • • Малюнок, нанесений на річ, має відповідати віку, а також налаштовувати маленьку людину на позитивне світосприйняття.
  • • Будь-яка річ, а особливо - дитяча футболка, має гарно пратися и привабливо виглядати навіть після уроку фізкультури, екскурсії в зоопарк або ласування піцою або морозивом.

В нашому Інтернет-магазині представлена колекція чудових дитячих футболок. Вони виготовлені з натуральної бавовняної тканини з незначними – 5%, домішками еластину. Останній забезпечує тканині довговічність і збереження товарного вигляду після багатьох циклів прання.

Крім того, наші дитячі футболки вирізняє колекція оригінальних принтів. Симпатичні курочки, згорнута в кільце лисичка та їжачок зі сніжинками замість колючок створені спеціально для нашого Інтернет-магазину. Ці принти дійсно оригінальні, тому шанс зустріти в вашому місті людину з такими самим малюнками наближається до нуля.

В нашому Інтернет-магазині ви можете придбати ці – чарівної краси дитячі футболки, за помірною ціною, гуртом та вроздріб. Зі своєї сторони гарантуємо зручну форму оплати та швидку доставку придбаних речей.

Розроблено Alius
leosouvenir © 2013