Фільтр
Ціна
грн. грн.
Наявність
7
8
5
6
Уточнити категорію
113
121
124
125
122
123
126
120
157
115
131
114
128
130
Категорії

Петриківський розпис

Уточнити пошуковий запит
Показувати:
Відображати:
Сортування
Діаметр - 83 мм, висота - 42 мм Серія "Київський розпис" ..
116 грн.
D - 83 мм, Н - 46 мм Серія "Київський розпис" ..
166 грн.
Тарілка. D - 300 мм. Серія "Київський розпис" ..
1,440 грн.
Шкатулка Живопис Розміри: довжина-200мм, ширина-105мм, висота-45мм.Подробн Серія "Київський ..
840 грн.
Діаметр - 170 мм. Серія "Київський розпис" ..
240 грн.
Діаметр - 170 мм. Серія "Київський розпис" ..
240 грн.
Діаметр - 50 мм, висота - 75 мм. Серія "Київський розпис" ..
87 грн.
Кулон: діаметр - 35 мм, Сережки: діаметр - 20мм. Серія "Київський розпис" ..
174 грн.
Діаметр - 20 мм. Серія "Київський розпис" ..
65 грн.
Модель: Свічник РС16. Розмір: довжина-100мм, ширина-60мм, висота-30мм. Матеріал: дерево береза..
123 грн.
Модель: Свічник РС15. Розмір: діаметр-85мм, висота-30мм. Матеріал: дерево береза.  В..
123 грн.
Діаметр - 67мм, висота - 130мм   Серія "Київський розпис" ..
138 грн.
Діаметр - 50мм, висота - 87мм   Серія "Київський розпис" ..
79 грн.
Модель: Брелок Бочка. Розміри: діаметр - 25мм, висота - 30мм. Серія "Київський розпис" Ви..
43 грн.
Модель: Свічник РС03. Розмір: висота - 190 мм. Матеріал: дерево береза.  Виробник: У..
137 грн.
Петриківський розпис

Сувеніри з петриківським розписом

Сувенір - це унікальний предмет, пов'язаний з пам'яттю про дорогу людину або місце, де ви побували. У нинішній час більшість сувенірів виробляється в Китаї для всіх країн світу, але leosouvenir.com.ua пропонує вам справжні українські сувеніри, оформлені ексклюзивним петриківським розписом.

Що таке петриківський розпис

Цей унікальний вид етнічного українського розпису названий на честь села Петриківка, що знаходиться в Дніпропетровській області. Саме там були виявлені перші зразки розпису, що представляла тоді собою вид настінного живопису, а в XX столітті жителі села багато зробили для широкого розповсюдження народного малярства. Народні майстри та ентузіасти сприяли швидкому зростанню популярності петриківського розпису, який став використовуватися також для прикраси декоративних предметів. В даний час він заслужено цінується не тільки в Україні, але і у всьому світі.

Петриківський розпис являє собою переважно рослинний орнамент, причому використовуватися в ньому можуть як реально існуючі квіти, так і фантастичні. Ажурний і графічно чіткий візерунок може розташовуватися на самому різному тлі, але найбільш яскраво і барвисто він виглядає з підкладкою чорного кольору. Сувеніри саме з такою розписом ви можете придбати в нашому інтернет-магазині.

Всі вироби розписуються вручну, з використанням довговічних і яскравих фарб, тому вони індивідуальні і унікальні. Вироби покриваються лаком, тому їх завершений вигляд відрізняється привабливим блиском і зберігається дуже довгий час.

Петриківський розпис включений до списку нематеріальної культурної спадщини людства, він відігралв велику роль у культурному розвитку не тільки України, але і Європи в цілому.

Сувеніри з петриківським розписом у вашому будинку

Де ж може бути використаний петріківський розпис? Практично на будь-якому предметі. Приміром, дуже органічно будуть виглядати в інтер'єрі круглий елегантний Годинник РЧ01 (А1 / 1), крім орнаменту забезпечений зрзумілим і виразним циферблатом. Широко використовується народний розпис в оформленні шкатулок різних форм. Наприклад, виконана у формі сердечка Шкатулка РШ016 / М з красивим малюнком не тільки на кришці, але і на бічних стінках, може стати прекрасним подарунком на день всіх закоханих.

Декоративне оформлення будинку петриківським розписом може бути виконане як за допомогою великих елементів, так і з використанням малих, але виразних елементів. У першому випадку ідеально підійдуть для прикраси декоративні тарілки, такі, як Тарілка РТ01 (А1 / 1), а в другому - різні підставки, свічники або магніти. Такий популярний в українській культурі символ вічності і відродження, як писанка, також виконується з використанням петриківського орнаменту.

Як вибрати сувенір з розписом

Вибираєте ви декоративний предмет для свого дому, або подарунок на знак уваги, - робіть це продумано і не поспішаючи. Перш за все, визначіться з функціональним призначенням речі - для великого декоративного елемента має бути місце в будинку, інакше гарна річ може просто пролежати на полиці в коробці кілька років. Якщо це невеликий елемент, такий, як компактне кругле Дзеркало Кишенькове, потрібно знати заздалегідь, чи буде він використовуватися.

Найбільш універсальними подарунками стануть ті речі, які в будь-якому випадку будуть часто перебувати на увазі - це магніти і свічники, наприклад, незвичайний високий Свічнік РС11 з візерунком з горобини або маків. Відрізняючись малими розмірами, вони, тим не менш, дають повне уявлення про красу петриківського орнаменту, стильно виглядають і вносять різноманітність в інтер'єр. До предметів, які можуть доповнити колекцію, крім декоративних тарілок і магнітиків також можна віднести Дзвоник РД01, забезпечений зручною стрічкою для підвішування.

Купуємо вигідно

Купуючи сувеніри з петриківським розписом в leosouvenir.com.ua, ви отримуєте гарантовано якісний товар, який прослужить вам багато років. На відміну від великої кількості неякісної продукції, поширюваної у продажу сьогодні, товари нашого магазину порадують вас надійністю і тривалим терміном експлуатації.

Надаючи покупцям унікальний товар, наш магазин також встановлює на нього оптимальні ціни, позбавляючи від зайвих переплат. Приємним доповненням нашої цінової політики є великі знижки для оптових покупців, а можливість оплати за фактом доставки позбавляє вас від усяких ризиків.

Широкий вибір товарів і співпраця з кваліфікованими майстрами, що створюють вироби зі справжніми традиційними орнаментами, гарантують, що ви зможете підібрати по-справжньому незвичайний і приємний подарунок для друзів і близьких або ексклюзивний елемент інтер'єру для свого будинку.

Розроблено Alius
leosouvenir © 2013