Фільтр
Ціна
грн. грн.
Наявність
7
8
5
6

Кухлі

Показувати:
Відображати:
Сортування
Кухоль дубовий сувенірний Об'єм - 0,5л.   Якщо Ви хочете залишити приємне враження п..
264 грн.
Кухоль дубовий з кришкою. Об'єм - 0,3л.   Якщо Ви хочете залишити приємне враження п..
264 грн.
Кухоль дубовий з кришкою. Об'єм - 0,5л.   Якщо Ви хочете залишити приємне враження п..
288 грн.
Кухоль дубовий з кришкою. Об'єм - 0,8л.   Якщо Ви хочете залишити приємне враження п..
300 грн.
Кухоль дубовий сувенірний. Об'єм - 0,5л.   Якщо Ви хочете залишити приємне враження ..
288 грн.
Кухоль дубовий сувенірний. Об'єм - 0,2л.   Якщо Ви хочете залишити приємне враження ..
156 грн.
Кухоль дубовий сувенірний. Об'єм - 0,5л.   Якщо Ви хочете залишити приємне враження ..
264 грн.
Кухлі

Кухлі дубові для пива: історія появи

Пиво – це напій, відомий з давніх часів. В історичних документах є підтвердження того, що його пили народи різних країн світу. У кожній країні для вживання цього хмільного напою використовувався спеціальний посуд.

Різновиди пивних кухлів

За традицією кожен напій прийнято пити з певною посуду. Історики стверджують, що перший пивний кухоль з'явився багато століть тому, адже вже тоді люди вміли варити пиво.

Кухлі й келихи виготовляли з різних матеріалів. Стародавні шумери використовували для цієї мети камінь. Пізніше, коли культура пивоваріння поширилася на весь світ і особливо на країни Європи, у кожного народу з'явилися свої різновиди посуду для пива.

  • У Німеччині виготовляли кухлі з олова і оснащували їх кришкою. Щоб відкрити її, потрібно було натиснути на спеціальний важіль. Кришка захищала келих від попадання всередину пилу та усілякого дрібного сміття.
  • У Франції віддавали перевагу скляним ємностям. Скрізь гладке скло було добре видно янтарний колір пінного напою.
  • В Чехії для виготовлення пивних келихів теж використовували скло, тільки воно було не гладким, а гранованим. Ємність була масивною, мала товсті стінки. Завдяки цьому пиво довго залишалося холодним.
  • На Русі для виготовлення кухлів використовували дерево. Дерев'яний посуд чудово зберігав смак напою, надаючи йому неповторного аромату.

Дубовий кухоль – українські традиції

На Україні кухлі для пива та квасу зазвичай робили з дубу. Найчастіше їх вирізали у формі бочечки і стягували металевими обручами. Ручку виготовляли масивну, вигнуту. Майстри прикрашали свої вироби красивим різьбленням, тим самим підкреслюючи оригінальність кожного з них.

Прохолодний, пінний напій, який наливали в дубові кухлі, довго зберігав свою температуру, а його смак і запах набували приємного деревного відтінку.

Де купити дубовий кухоль?

Справжні цінителі пива донині воліють вживати цей хмільний напій зі справжніх дубових кухлів. Крім того, така ємність може стати чудовою прикрасою інтер'єру.

Якщо ви хочете купити якісний дубовий кухоль за прийнятною ціною, звертайтеся до нашого інтернет-магазину. Тут ви зможете придбати прекрасний львівський сувенір собі чи у подарунок другові. Ми здійснюємо доставку у Київ, Львов, Харків, Дніпропетровськ, Чернігів, Івано-Франківськ, а також будь-яке інше місто України.

Розроблено Alius
leosouvenir © 2013