Фільтр
Ціна
грн. грн.
Наявність
7
8
5
6

Ангелики

Показувати:
Відображати:
Сортування
Модель: Херувимська соната. Ручна робота, ароматизований сувенір. Розмір: висота - 14см. Ма..
40 грн.
Ангелики

Ангел в домі - радість в серці

Серед безлічі подарунків і сувенірів, якими люди так люблять радувати один одного, особливе місце займають фігурки ангелів. Вони виробляються з різних матеріалів - з воску, вовни, дерева, каменю... Але особливою популярністю користуються різноманітні керамічні фігурки ангелів, які можуть вважатися чудовим подарунком і прикрасою вашого будинку.

Хто такі ангели

Ангели - це духовні сутності, яких Бог створив на самому початку часів, ще коли не було неба і землі. Біблія говорить, що ці істоти - посередники між Богом і людиною, вони доносять до нас божественну волю. Навіть сама назва цих крилатих створінь перекладається з грецької мови як «вісник». На іконах ангелів зображають схожими на людей, але мають неземну красу обличчя і тіла, а також крила. Звичайно, ніхто не бачив ангелів в їх справжньому вигляді - звертаючись до людей, вони приймають, з власної волі, вид, подібний до людського. Ангели служать Богові, борються з силами зла і охороняють людство від бід.

Навіщо дарувати фігурку ангела

Стильні фігурки ангелів - це не просто прикраса, вони містять в собі глибинний сенс, будучи нагадуванням про наш зв'язок з Творцем, і несуть в собі не стільки декоративний, скільки символічний сенс. Вважається, що у кожної людини є свій ангел-хранитель, якому можна молитися в складних ситуаціях. Так що статуетка ангела може стати для вас або ваших близьких зримим втіленням захисту, яким люди наділені від народження. Подарувавши статуетку чарівного ангелика, ви висловите добрі і теплі почуття до близької людини, наповнивши цей невеликий стильний дар вашою любов'ю. Фігурка ангела здатна подарувати удачу, натхнення і внутрішнє оновлення.

Кому можна дарувати статуетку ангела

Коли ви даруєте людині фігурку ангела, який зображує собою блаженство, гармонію або благоговіння, ви наповнюєте будинок і душу цієї людини доброю енергією. Такі подарунки прийнято робити людям, про долю яких ви турбуєтеся, хто дуже близький вашому серцю. А оскільки про свою долю ми турбуємося в першу чергу, то неменшою радістю буде купити фігурку ангелика для свого будинку. Ви можете подарувати статуетку ангела комусь із вашої родини, другу, колезі. Цей подарунок може стати бажаним для людини будь-якої статі і віку, адже він говорить, що ви щиро хочете захистити обдаровуваного від бід і турбот. Така витончена фігурка від українських майстрів буде кращим виразом щирої прихильності і турботи. Ароматизоване янголятко з кераміки створить в будь-якому будинку особливу затишну атмосферу.

З якого приводу дарують фігурку ангела

Витончена статуетка, що зображає Божого вісника, - подарунок, доречний на будь-якому святі, від Різдва і Великодня до дня народження або хрестин. Статуетки можуть прикрашати камін, стіну, вхідні двері, робочий стіл, альтанку в саду і навіть красиву різдвяну ялинку. Особливо люблять такі фігурки жителі заміських будинків, тому що ангели втілюють собою особливий спокій, захист і глибокий духовний пошук, співзвучний з настроєм людини, яка живе близько до природи. Також прийнятно купити фігурку ангела для близької людини, яка відправляється в далеку дорогу - ангел буде захищати цю людину на всіх її шляхах. З таким оберегом людина буде пам'ятати про вас, відчувати вашу любов і підтримку. Втім, щоб зробити такий духовний і разом з тим милий подарунок, не варто чекати особливого випадку і шукати якийсь привід. Адже близькі люди потребують нашої уваги і турботи постійно. Купивши фігурку ангела в магазині Леосувенір, ви отримаєте додаткове задоволення при вигляді стильної вінтажної упаковки, яка покликана підвищувати настрій покупцеві, а також оберігати фігурку від пошкоджень.

Розроблено Alius
leosouvenir © 2013