Фільтр
Ціна
грн. грн.
Наявність
7
8
5
6

Ляльки

Показувати:
Відображати:
Сортування
Модель: Лялька Україночка. Розмір: висота - 40 см.  Матеріал: пластик. Виробник..
390 грн.
Ляльки

Порцелянові ляльки – дух старовини та розкоші

Ось вже кілька століть поспіль фарфорові статуетки, що зображують людей та тварин, не втрачають своєї популярності. Мода на вироби з фарфору зародилася в Європі і поступово поширилася по всьому світу.

Цікаві факти

  • Спочатку кожна порцелянова лялька виготовлялася вручну досвідченим майстром, але з часом попит на них став настільки великий, що були створені спеціальні виробництва.
  • Раніше фарфорові ляльки були дуже дорогими, тому придбати їх могли тільки заможні люди. А колекційні екземпляри і сьогодні коштують чималих грошей.
  • Фарфорові ляльки, ціна на які була досить високою, спочатку були іграшками для дітей, а потім перетворилися на інтер'єрні аксесуари та предмети розкоші, які і досі із задоволенням купують цінителі антикваріату.

Де придбати сувенір з порцеляни?

Якщо вам подобаються фарфорові ляльки, купити їх можна в нашому інтернет-магазині. У нас ви знайдете ляльок, виконаних у патріотичному стилі – українку та українця, одягнених у національний одяг. Ці фігурки авторської роботи стануть чудовою прикрасою вашого будинку та цікавим подарунком для друзів і рідних.

У нас ви зможете купити якісні порцелянові статуетки за прийнятною ціною з доставкою в будь-яке місто України.

Розроблено Alius
leosouvenir © 2013