Фільтр
Ціна
грн. грн.
Наявність
7
8
5
6
Розмір чоловічий
138
139
140
141
142
Розмір(комірець)
137
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
135
144
145
Уточнити категорію
163
162
Категорії

Вишиті сорочки

Показувати:
Відображати:
Сортування
Модель: Вишиванка Зелений орнамент. Машинна вишивка, довгий рукав. Тканина: біле домоткан..
696 грн.
Модель: Вишиванка Ігор. Машинна робота, довгий рукав. Тканина: домоткане полотно.  ..
684 грн.
Модель: Вишиванка Верховина. Машинна робота, довгий рукав. Склад тканини: 100%-бавовна. Тка..
899 грн.
Модель: Вишиванка Борщівка. Машинна робота, довгий рукав. Склад тканини: 100%-бавовна. Ткан..
999 грн.
Модель: Вишиванка Оберіг. Машинна робота, довгий рукав. Склад тканини: 100%-бавовна. Тканин..
799 грн.
Модель: Вишиванка Оберіг. Машинна робота, довгий рукав. Склад тканини: 100%-бавовна. Тканин..
999 грн.
Модель: Вишиванка Оберіг. Машинна робота, довгий рукав. Склад тканини: 100%-бавовна. Тканин..
899 грн.
Модель: Вишиванка Весна. Машинна робота, довгий рукав. Тканина: домоткане полотно.  ..
720 грн.
Модель: Вишиванка Стрілецька. Машинна робота, синій колір. Тканина: бавовна, льон.  Ви..
564 грн.
Модель: Вишиванка Стрілецька. Машинна робота, сірий колір. Тканина: бавовна, льон.  Ви..
564 грн.
Модель: Вишиванка Волошки. Машинна робота, довгий рукав. Тканина: 100% - льон.  В..
936 грн.
Модель: Вишиванка Орій. Машинна робота, довгий рукав. Тканина: льон - 20%, бавовна - 30%, полі..
672 грн.
Модель: Вишиванка Колослав. Машинна робота, короткий рукав. Тканина: 100% - льон.  ..
720 грн.
Модель: Вишиванка Різнобарвна. Машинна робота, короткий рукав. Тканина: льон - 100%. ..
699 грн.
Модель: Вишиванка Лучеслав. Машинна робота, короткий рукав. Тканина: 100% - льон.  ..
876 грн.
Вишиті сорочки

Чоловіча вишиванка – і козак хоч куди

Вишиванка - один із сакральних символів українського народу, свого роду літопис його історії і культури. Вишивкою прикрашали одяг з давніх часів, про це розповіли історикам кам'яні «скіфські баби», на яких невідомі скульптори не полінувалися вирізати схематичні зображення вишивки на вставках, подолі, манжетах рукавів. Зараз цей традиційний гарний одяг має для українців особливе значення - як знак національної ідентичності та єдності з народом і рідною країною. Такий засіб самовираження не може залишитися без уваги будь-якого сучасного і стильного чоловіка.

Чому варто купити чоловічу вишиванку

Українська вишиванка для чоловіків - універсальний наряд для будь-якого стильного сучасної людини. Вишиванку можна надіти і до ділового костюма, і до джинсів. Різноманіття візерунків і кольорів, матеріалів, з якого шиються такі ошатні речі, а також різний крій і незмінно висока якість дозволять вам вибрати саме ту сорочку, яка ідеально підкреслить ваш хороший смак і почуття стилю. Вишиванка чоловіча - це ще й стрій, що допомагає вам знайти однодумців, а якщо ви за кордоном - то ще й земляків, і таким чином зав'язати нові контакти. Крім того, вишита сорочка дуже приємна до тіла, не обмежує рухів і пасує практично всім, приховуючи недоліки фігури і підкреслюючи її гідності. А ще її традиційно вважають оберегом, який захистить вас від зла в будь-якій ситуації, завдяки особливим знакам, нанесеним на сорочку за допомогою вишивки.

Як «читати» вишиванку

За традицією, чоловічі вишиванки в основному прикрашаються геометричним і рослинним орнаментом. Орнаменти та мотиви вишиванок тісно переплітаються з давньої слов'янської міфологією і зберігають в собі безліч таємниць. Знак «безконечник» обіцяє власнику довге життя, восьмикутна квітка або розетка символізує «чоловічу» стихію Сонця, хрести будь-якої форми і виду - це потужний захист. Ромб з крапкою всередині вишивається, щоб носій такої сорочки ніколи не мав нестачі в чоловічій силі і родючості, а жолуді або дубове листя - живлять вас силою і сміливістю. Популярний візерунок барвінок варто носити тільки молодим хлопцям, оскільки він дарує носію сорочки молоду силу і буйство, символізує пошуки любові і жар почуттів.

Варто відзначити, що зараз популярні сорочки з машинною вишивкою, вона не поступається за красою ручній, а коштує дешевше. Ручна вишивка вимагає більшої праці і майстерності, тому що візерунок повинен бути рівним, без вузликів і красивим навіть на звороті. Така вишивка цінується набагато більше.

Як вибрати кращу чоловічу вишиванку

Кілька корисних порад допоможуть вам визначитися, яка вишита сорочка підійде вам найкраще.

  • Рекомендуємо вам купити чоловічу вишиванку в інтернет-магазині, це дозволить вам заощадити значну суму.
  • Визначтеся зі своїми можливостями, точно з'ясуйте, яку суму ви готові витратити на вишиванку, і починайте пошуки в цій ціновій категорії.
  • Визначтеся з вашим розміром. На нашому сайті є таблиця розмірів, яка допоможе вам в цьому, але якщо маєте труднощі, зверніться до онлайн-консультанту, який радий буде вам допомогти.
  • Вишиванки бувають з довгим рукавом і з коротким. Вишиванки з довгим рукавом можна надягати на торжество і до ділового стилю, в цілому вони трохи дорожчі, ніж вишиванки з коротким рукавом.
  • Наші пращури носили вишиванки чоловічі з домотканого полотна, льняного і конопляного. Ми пропонуємо вам вишиванки як з домотканого полотна, так і з сучасних тканин, зокрема, з батисту. Полотняні вишиванки дорожчі і щільніші, а батистові будуть доречні в спекотну погоду.
  • Але найголовніша порада - щоб вишиванка вам подобалася чисто естетично і підходила до вашої зовнішності, зокрема, до кольору шкіри і очей. Все інше не так уже й важливо.

 

Розроблено Alius
leosouvenir © 2013