Фільтр
Ціна
грн. грн.
Наявність
7
8
5
6
Довжина спідниці
130
131
132
133
134
Розмір(вік дитини)
154
156
158
198
243
Розмір (ріст)
109
81
82
83
108
84
85
86
87
88
89
110
90
121
Розмір поясів
239
Уточнити категорію
77
78
79
80
81

Вишиванка для дівчинки

Уточнити пошуковий запит
Показувати:
Відображати:
Сортування
Модель: Вишиванка Українські барви. Машинна робота, довгий рукав. Тканина: батист.  Вироб..
240 грн.
Модель:  Вишиванка Полум'яна. Машинна робота хрестиком. Тканина: бавовна - 100%.&nbs..
449 грн.
Модель: Вишиванка Верховина. Машинна робота гладдю. Тканина: бавовна - 100%.  Вир..
649 грн.
Модель: Пояс тканий. Виробник: Україна.   Крайка - тканий пояс, виконаний нитками різн..
54 грн.
Модель: Пояс тканий. Виробник: Україна.   Крайка - тканий пояс, виконаний нитками різн..
54 грн.
Модель: Вишита сукня Кольорова. Машинна вишивка, середній рукав. Тканина: сірий льон. Вироб..
300 грн.
Модель: Вишита сукня Кольорова. Машинна вишивка, середній рукав. Тканина: домоткане полотно. ..
300 грн.
Модель: Вишиванка Орнамент. Машинна робота, довгий рукав. Тканина: батист.  Виробник: ..
240 грн.
Модель: Вишиванка Орнамент. Машинна робота, довгий рукав. Тканина: батист.  Виробник: ..
240 грн.
Модель: Вишита сукня Трояндочка Машинна вишивка, темно-синій колір. Тканина: габардин. ..
288 грн.
Модель: Вишита сукня Трояндочка Машинна вишивка, блакитний колір. Тканина: габардин. В..
288 грн.
Модель: Вишита сукня Трояндочка Машинна вишивка, персиковий колір. Тканина: габардин. ..
288 грн.
Модель: Вишита сукня Трояндочка Машинна вишивка, синій колір. Тканина: габардин. Вироб..
288 грн.
Модель: Вишита сукня Трояндочка Машинна вишивка, синій колір. Тканина: габардин. Вироб..
288 грн.
Модель: Вишита сукня Трояндочка Машинна вишивка, червоний колір. Тканина: габардин. Ви..
288 грн.
Вишиванка для дівчинки

Вишиванка для дівчинки - найгарніший оберіг

Вишиванка для дівчинки - це не просто святковий гарний одяг, це матеріальне втілення духу нашого народу. Купити вишиванку для дівчинки - означає зародити в дитячій душі повагу до наших національних традицій і захоплення їх красою, пробудити інтерес до історії рідної країни. У вишиванці з магазину ЛеоСувенір будь-яка дівчинка буде виглядати королівною!

Навіщо потрібна вишиванка для дівчинки

Вишиванка для дівчинки - це гарний і доречний в будь-якій ситуації одяг, в якому дівчинка буде виглядати стильно, модно і в той же час ніжно і орігінально. Цей предмет гардеробу надивовижу добре вписується фактично в будь-який стиль одягу. Особливо гарно вишиванка виглядає з яскравими спідничками та модними джинсами. Крім того, ваша дівчинка буде почувати себе у вишитій сорочці дуже затишно.

Дитячі вишиванки на дівчинку виглядають не просто красиво і елегантно - вони патріотичні, і сприяють духовному розвитку дитини. Вишиванка доречна як в повсякденному носінні, так і під час державних, релігійних та сімейних свят. Зокрема, першого вересня особливе розчулення і захоплення викликають дівчатка у вишиванках за шкільними партами - вони однаково ошатні і красиві, і в той же час настільки різні і самобутні, що неможливо ними не замилуватися.

Символіка вишиванки

Дитячі вишиванки прикрашаються візерунками відповідно до сакральними символами тих чи інших зображень, і служать найкращим щитом від будь-якого зла і пристріту. Вишиванки для дівчаток часто прикрашали за допомогою двох технік вишивки - хрестика і гладі. Хрестик - це найпотужніший оберіг для будь-якої дитини, а ось гладь використовували тільки для прикраси дівчачих вишиванок - вважалося, що гладкий візерунок символізує прагнення і майстерність дівчаток «згладжувати гострі кути», йти на компроміс і зберігати спокій і мир в майбутній сім'ї.

Вишиванку для дівчинки часто оформляли кетягами калини, яка символізує чистоту і невинність, а також довголіття роду. Така вишиванка надає сил своїй маленької господині. Геометричні візерунки, вишиті хрестиком, об'єднують знаки найважливіших стихій - сонця-батька і води-матері - таким чином за малечею нібито постійно стежать її найближчі люди.

Цвіт вишиванки також несе глибоке смислове навантаження: червоний - символ вогню і любові, чорний - символ ночі і нескінченності, синій - неба і води, зелений - юності, жовтий - сонця і життя, білий - чистоти душевної.

Вибираємо вишиванку для дівчинки

Обираючи вишиванку для дівчинки, звертайте увагу на матеріал, з якого вона пошита. Наші пращури носили сорочки з невибіленого льону або конопляного полотна, і ці матеріали досі модні й актуальні. Однак поряд з ними з'явилися вишиванки для дівчаток з сучасних тканин, на зразок бавовни, батисту або попліну, вони надійні, красиві і демократичні за ціною. Машинна вишивка останнім часом нічим не поступається ручній у красі - переконайтеся в цьому, ознайомившись з асортиментом магазину вишиванок ЛеоСувенір.

Не варто обмежувати свій вибір тільки вишитою сорочкою - придбайте своїй юній україночці цілий комплект стильного патріотичного одягу. До будь-якої урочистості будуть доречні вишиті костюми, а влітку дівчатку так приємно буде гуляти в красивому вишитому платті або сарафані! Ну і, звичайно, якщо ви купили вишиванку для дівчинки, то до неї потрібно придбати спеціальний широкий ошатний пояс-крайку і оригінальну спідницю або плахту. Доповнити цей чудовий образ можна різноманітними прикрасами, представленими на нашому сайті.

Замовте вишиванку прямо зараз - і ви отримаєте можливість оплатити товар тільки при отриманні на пошті. Ми гарантуємо якість наших товарів - всі вони перед відправкою проходять ретельну перевірку. І, без сумніву, будь-яка вишиванка, яку ви оберете на сайті ЛеоСувенір, порадує вашу дитину і зробить її неповторною і прекрасною.

Розроблено Alius
leosouvenir © 2013