Фільтр
Ціна
грн. грн.
Наявність
7
8
5
6
Довжина спідниці
130
131
132
133
134
Розмір(вік дитини)
154
156
158
198
243
Розмір (ріст)
109
81
82
83
108
84
85
86
87
88
89
90
121
236
202
203
204
205
Розмір поясів
239
Уточнити категорію
77
78
79
80
81

Вишиванка для дівчинки

Уточнити пошуковий запит
Показувати:
Відображати:
Сортування
Модель: Вишите плаття Ірина. Машинна вишивка. Тканина: домотане полотно,фатин. Виробник: Ук..
312 грн.
Модель: Вишите плаття Ірина. Машинна вишивка. Тканина: домотане полотно,фатин. Виробник: Ук..
312 грн.
Модель: Вишите плаття Діана. Машинна вишивка. Тканина: домотане полотно,фатин. Виробник: Ук..
300 грн.
Модель: Вишите плаття Діана. Машинна вишивка, синій колір. Тканина: домотане полотно,фати..
300 грн.
Модель: Костюм Кольоровий. Склад: сорочка, спідниця, . Машинна вишивка, довгий рукав. Ткани..
228 грн.
Модель: Костюм Вишитий. Склад: сорочка, спідниця, . Машинна вишивка, довгий рукав. Тканина:..
228 грн.
Модель: Костюм Трійка. Склад: сорочка, спідниця, жилетка. Машинна вишивка, довгий рукав. Тк..
264 грн.
Модель: Костюм Рибка червоний. Склад: сукня, спідниця. Машинна вишивка, довгий рукав. Ткани..
288 грн.
Модель: Чарівний орнамент. Машинна робота хрестиком, довгий рукав. Тканина: бавовна - 100%.&nb..
420 грн.
Модель: Грація. Машинна робота хрестиком, довгий рукав. Тканина: біле домоткане полотно. ..
456 грн.
Модель: Грація. Машинна робота хрестиком, довгий рукав. Тканина: біле домоткане полотно. ..
456 грн.
Модель: Пташка. Машинна робота хрестиком, довгий рукав. Тканина: бавовна - 100%.  ..
468 грн.
Модель: Пташка. Машинна робота хрестиком, довгий рукав. Тканина: бавовна - 100%.  ..
468 грн.
Модель: Квіткова. Машинна робота хрестиком, довгий рукав. Тканина: бавовна - 100%.  ..
360 грн.
Модель: Оберіг. Машинна робота хрестиком, довгий рукав. Тканина: бавовна - 100%.  ..
449 грн.
Вишиванка для дівчинки

Вишиванка для дівчинки - найгарніший оберіг

Вишиванка для дівчинки - це не просто святковий гарний одяг, це матеріальне втілення духу нашого народу. Купити вишиванку для дівчинки - означає зародити в дитячій душі повагу до наших національних традицій і захоплення їх красою, пробудити інтерес до історії рідної країни. У вишиванці з магазину ЛеоСувенір будь-яка дівчинка буде виглядати королівною!

Навіщо потрібна вишиванка для дівчинки

Вишиванка для дівчинки - це гарний і доречний в будь-якій ситуації одяг, в якому дівчинка буде виглядати стильно, модно і в той же час ніжно і орігінально. Цей предмет гардеробу надивовижу добре вписується фактично в будь-який стиль одягу. Особливо гарно вишиванка виглядає з яскравими спідничками та модними джинсами. Крім того, ваша дівчинка буде почувати себе у вишитій сорочці дуже затишно.

Дитячі вишиванки на дівчинку виглядають не просто красиво і елегантно - вони патріотичні, і сприяють духовному розвитку дитини. Вишиванка доречна як в повсякденному носінні, так і під час державних, релігійних та сімейних свят. Зокрема, першого вересня особливе розчулення і захоплення викликають дівчатка у вишиванках за шкільними партами - вони однаково ошатні і красиві, і в той же час настільки різні і самобутні, що неможливо ними не замилуватися.

Символіка вишиванки

Дитячі вишиванки прикрашаються візерунками відповідно до сакральними символами тих чи інших зображень, і служать найкращим щитом від будь-якого зла і пристріту. Вишиванки для дівчаток часто прикрашали за допомогою двох технік вишивки - хрестика і гладі. Хрестик - це найпотужніший оберіг для будь-якої дитини, а ось гладь використовували тільки для прикраси дівчачих вишиванок - вважалося, що гладкий візерунок символізує прагнення і майстерність дівчаток «згладжувати гострі кути», йти на компроміс і зберігати спокій і мир в майбутній сім'ї.

Вишиванку для дівчинки часто оформляли кетягами калини, яка символізує чистоту і невинність, а також довголіття роду. Така вишиванка надає сил своїй маленької господині. Геометричні візерунки, вишиті хрестиком, об'єднують знаки найважливіших стихій - сонця-батька і води-матері - таким чином за малечею нібито постійно стежать її найближчі люди.

Цвіт вишиванки також несе глибоке смислове навантаження: червоний - символ вогню і любові, чорний - символ ночі і нескінченності, синій - неба і води, зелений - юності, жовтий - сонця і життя, білий - чистоти душевної.

Вибираємо вишиванку для дівчинки

Обираючи вишиванку для дівчинки, звертайте увагу на матеріал, з якого вона пошита. Наші пращури носили сорочки з невибіленого льону або конопляного полотна, і ці матеріали досі модні й актуальні. Однак поряд з ними з'явилися вишиванки для дівчаток з сучасних тканин, на зразок бавовни, батисту або попліну, вони надійні, красиві і демократичні за ціною. Машинна вишивка останнім часом нічим не поступається ручній у красі - переконайтеся в цьому, ознайомившись з асортиментом магазину вишиванок ЛеоСувенір.

Не варто обмежувати свій вибір тільки вишитою сорочкою - придбайте своїй юній україночці цілий комплект стильного патріотичного одягу. До будь-якої урочистості будуть доречні вишиті костюми, а влітку дівчатку так приємно буде гуляти в красивому вишитому платті або сарафані! Ну і, звичайно, якщо ви купили вишиванку для дівчинки, то до неї потрібно придбати спеціальний широкий ошатний пояс-крайку і оригінальну спідницю або плахту. Доповнити цей чудовий образ можна різноманітними прикрасами, представленими на нашому сайті.

Замовте вишиванку прямо зараз - і ви отримаєте можливість оплатити товар тільки при отриманні на пошті. Ми гарантуємо якість наших товарів - всі вони перед відправкою проходять ретельну перевірку. І, без сумніву, будь-яка вишиванка, яку ви оберете на сайті ЛеоСувенір, порадує вашу дитину і зробить її неповторною і прекрасною.

Розроблено Alius
leosouvenir © 2013