Фільтр
Ціна
грн. грн.
Наявність
7
8
5
6

Вишиті корсети

Ця категорія порожня.
Вишиті корсети

Вишитий корсет

З плином часу багато що змінюється у світі моди, але жіночність високо цінувалась завжди. Представлені моделі корсетів підкреслюють витонченість будь-якої жінки або дівчини. Але, звичайно, головна особливість цих речей – у вишитому узорі. Звідси й назва «вишиванка», яка спрадавна вважалася оберегом і предметом гордості. За чутками, вона також передає вкладену предками енергетику підтримки сил і захист владарці такої речі.

Від узору залежить і призначення: для підкреслення статусу в суспільстві, для здоров'я, для поїздок закордон, щоб рідна земля сил додавала і так далі. Але для сучасних людей це частіше символ патріотизму і пошани людиною свого коріння. Інколи такий виріб може бути використаний з метою вираження політичних поглядів. Так або інакше, одягаючи будь-який одяг, людина показує своє бачення світу і себе, а також відношення до оточуючих.

Навіщо використовують подібні елементи гардероба?

Поширення такого дизайну одягу, як національна вишивка, сприяє розвитку українського тренду, скеровує суспільство на збереження своєї історії шляхом впровадження цих деталей в гардероб. Вишивані речі експортуються і мають великий успіх у продажі закордоном. За основу своїх робіт беруть українські орнаменти й популярні творці одягу по всьому світу.

Вишитий корсет додає образу дівчини відтінок жіночих чар, подарованих їй предками. Він створює ілюзію магічної аури захисту прадідами і дає розуміння важливості для володарки таких елементів одягу, шани до свого коріння.

Як вибрати корсет з узором?

Кожна представниця жіночої статі індивідуальна, тому обов'язково треба враховувати, на чому їй варто базувати своє рішення в разі придбання корсета з вишивкою. Отже, що краще обрати?

  1. Власницям стрункої фігури можна купувати моделі, не орієнтуючись на особливості форми. Пишнішим паннам необхідно консультуватися стосовно вибору з нашими фахівцями.
  2. Бажано враховувати також пору року, оскільки корсет добре виглядатиме в літню пору з делікатним низом (спідницею, джинсами і так далі), а в прохолодний період він прекрасно поєднуватиметься з елегантним однотонним жакетом, наприклад.

Якщо ви прихильниця елегантності і стильності, то знаєте, яку роль відіграють прикраси в образі. Необхідно вибирати корсет з тим кольором узору, до якого лежить душа підібрати улюблені намиста або сережки.

Що символізують білий і чорний кольори?;

Як вибрати відповідний колір? Для цього важливо знати символічність відтінків та «приміряти» їх на себе.

 

Біле забарвлення, використане як основа в одязі, нагадує образ чистоти, доброти і незайманості. Дівчина в світлому асоціюється з акуратністю і правильністю.

Переважаючий чорний колір в образі може розповісти про готовність до змін в житті і прагнення до практичності. Також він додає глибини стилю, створюючи відчуття прикритої наготи душі, а, значить, і загадковості.

З чим краще поєднувати вишитий корсет?

Такий елемент гардеробу можна використати для завершення образу як в напівспортивному стилі, так і в діловому. Добре підійдуть джинси у формі кльош, котрі нині дуже модні, або завужені в поєднанні з білими кросовками. Спідниця-олівець з корсетом виглядатиме вишукано, а якщо до нього додати штани, невисокі підбори і подовжений джемпер, то це буде в тренді.

Вишита річ може стати універсальним варінтом одягу для її щасливої власниці. Головне, правильно і грамотно підібрати поєднання, щоб вбрання виглядало доречно, тішило око і було до душі.

Чому наш корсет треба одягати?

Треба сказати, що такі романтичні і жіночні речі в гардеробі дівчини дуже подобаються чоловікам. Вишитий корсет виглядає дуже ніжно і чуттєво. Особливо це стосується мережива, яке завжди додавало образу легкості і тонкості. Чоловіки захоплюються панянками, котрі вміють підкреслити свою витонченість, випромінюють любов до життя та людей.

Розроблено Alius
leosouvenir © 2013