Фільтр
Ціна
грн. грн.
Наявність
7
8
5
6
Розмір жін. Евро./Укр.
57
58
59
60
61
62

Вишиті спідниці

Показувати:
Відображати:
Сортування
Модель: Cпідниця чорна класична. Машинна вишивка, чорний колір. Тканина: 80%-бавовна..
600 грн.
Модель: Cпідниця чорна класична. Машинна вишивка, чорний колір. Тканина: 80%-бавовна..
480 грн.
Модель: Cпідниця синя класична. Машинна вишивка, синій колір. Тканина: 80%-бавовна, 20%-е..
480 грн.
Модель: Cпідниця чорна з орнаментом. Машинна вишивка, чорний колір. Тканина: 80%-бав..
648 грн.
Модель: Cпідниця червона з орнаментом. Машинна вишивка, червоний колір. Тканина: 80%..
650 грн.
Модель: Cпідниця синя зі складками. Машинна вишивка, синій колір. Тканина: 80%-бавов..
580 грн.
Модель: Cпідниця червона зі складками. Машинна вишивка, червоний колір. Тканина: 80%..
580 грн.
Модель: Cпідниця бежева зі складками. Машинна вишивка, бежевий колір. Тканина: 80%-б..
580 грн.
Модель: Cпідниця біла зі складками. Машинна вишивка, білий колір. Тканина: 80%-бавов..
580 грн.
Модель: Cпідниця чорна зі складками. Машинна вишивка, чорний колір. Тканина: 80%-бавовна, 20%-..
580 грн.
Вишиті спідниці

Таємниця жіночої спідниці

З давніх часів спідниця вважається традиційним жіночим одягом. Представниці різних народів споконвічно носили спідниці та сукні. Більшість сучасних жінок вважають за краще одягти брюки або джинси, однак спідниці, як і раніше не виходять з моди. Яку ж таємницю укладає в собі цей елемент жіночого одягу?

Чому жінки носять спідниці?

Наші предки були близькі до природи і непогано розбиралися у законах світобудови. Вони знали, що одяг допомагає гармонійно розподіляти енергію по тілу. Тому жіночий та чоловічий одяг значно розрізнявся між собою і створювався з урахуванням індивідуальних особливостей енергетики.

Чоловік та жінка відрізняються одне від одного не тільки фізичними параметрами, але й енергетичною будовою. Згідно законам природи чоловіки отримують енергію з Космосу, з небес, а жінки – від Землі. Недарма слов'яни асоціювали образ жінки з матінкою-землею, щедрою та родючою.

Для того щоб отримувати енергію Землі та накопичувати її у своєму тілі, жінки носили спідниці. Спідниця виступала своєрідною «посудиною», через яку енергія перетікала до тіла жінки. Завдяки своїй формі – звуженої в талії, та розширеної до низу – ця деталь одягу могла вільно поглинати земну енергію, спрямовуючи її до жіночого тіла. Отриманою енергією жінка могла поділитися зі своїм чоловіком. Широкий край спідниці вільно закручувався при ходьбі, ще більш посилюючи потік енергії.

Крім того, вишита спідниця вважалася оберегом від злих сил. Українські жінки прикрашали свій одяг різноманітними вишивками, використовуючи спеціальні захисні символи та орнаменти. Вони дуже полюбляли підбирати спідниці до вишиванок.

Чи варто віддавати перевагу спідниці?

З часом соціальна роль жінки у світі змінилася. У давні часи жінка була берегинею домашнього вогнища, до її обов’язків входило виховання дітей, догляд за родиною та домашні клопоти. У сучасному світі жінка зайняла позицію рівну чоловікові. Для багатьох представниць прекрасної статі кар'єра та соціальний статус грають найважливішу роль у житті.

Під впливом зовнішніх змін жінка почала змінюватися внутрішньо. У її характері з'явилися такі риси, як наполегливість, цілеспрямованість, активність, тобто ті якості, які первісно притаманні чоловікам. Ці риси допомагають жінці бути успішною в роботі та займати високе становище у суспільстві.

Однак зайва активність та наполегливість часто відлякує чоловіків. А строгі костюми та брюки, які звикли носити сучасні жінки, ще більш ховають її внутрішню суть. Чоловік бажає бачити в жінці її природні риси: м'якість, слабкість, ніжність, цнотливість. Розкрити ці якості допоможе спідниця – одяг, що символізує жіночність.

Вишита спідниця підкреслить фігуру та додасть ніжності і привабливості будь-якій жінці, незалежно від віку та соціального положення. Деякі жінки підбирають спідницю до вишитої сорочки та дуже гарно виглядають в такому одязі.

Вишита спідниця для справжньої українки

В останні роки одяг в національному стилі стає все більш популярним. Вишиті спідниці, прикрашені яскравими, мальовничими орнаментами не залишать байдужими жодну жінку. Дизайнери жіночого одягу створюють модні речі, вдало комбінуючи сучасний стиль та українську національну символіку. Такий одяг виглядає дуже оригінально й самобутньо та при цьому підкреслює усі достоїнства жіночої фігури.

Хочете купити одяг в українському стилі? У нашому інтернет-магазині ви знайдете великий асортимент спідниць з вишивками. Ви зможете підібрати спідницю під вишиванку та створити неповторний образ, який відобразить вашу індивідуальність.

Розроблено Alius
leosouvenir © 2013