Фільтр
Ціна
грн. грн.
Наявність
7
8
5
6
Довжина спідниці
130
131
132
133
134
211
212
Розмір (ріст)
109
81
82
83
108
84
85
86
87
88
89
110
90
121
Уточнити категорію
77
78
79
80
81
Категорії

Вишиванка для дівчинки

Уточнити пошуковий запит
Показувати:
Відображати:
Сортування
Модель: Вишиті чешки. Машинна вишивка. Виробник: Україна. Пошиття  під замовлення будь..
180 грн.
Модель: Сукня вишита . Машинна вишивка, сірий колір. Тканина: 100% - льон. Виробн..
399 грн.
Модель: Плахта дитяча. Тканина: ткана вишивка. Виробник: Україна.   Дитяча коротка ..
90 грн.
Модель: Спідниця дитяча. Машинна робота. Виробник: Україна.   Дитяча коротка&n..
138 грн.
Модель: Плахта дитяча. Тканина: ткана вишивка. Виробник: Україна.   Дитяча коротка ..
120 грн.
Модель: Вишиванка Трояндочка. Машинна робота, довгий рукав. Тканина: батист.  Виробник..
264 грн.
Модель: Сукня вишита Шипшинонька. Машинна вишивка, зелений колір. Тканина: 100% - льон. ..
516 грн.
Модель: Костюм із зеленою вишивкою. Склад: сорочка, спідниця, пояс. Машинна вишивка, довг..
228 грн.
Модель: Костюм Трійка. Склад: сорочка, спідниця, жилетка. Машинна вишивка, довгий рукав. Тк..
252 грн.
Модель: Сарафан тканий. Машинна вишивка. Тканина: домоткане полотно. Виробник: Україна..
162 грн.
Модель: Сукня вишита Слобожаночка. Машинна вишивка, білий колір. Тканина: батист. Виро..
495 грн. 432 грн.
Модель: Вишиванка Царівна. Машинна робота гладдю, довгий рукав. Тканина: біле домоткане полотн..
324 грн.
Модель: Вишиванка Промінь сонця . Машинна робота хрестиком, довгий рукав. Тканина: біле домотк..
492 грн.
Модель: Вишиванка Калинонька. Машинна робота, довгий рукав. Тканина: бавовна-55%, поліестер-45..
402 грн.
Модель: Вишиванка Ласкавиця. Машинна робота, довгий рукав. Тканина: бавовна-55%, поліестер-45%..
402 грн.
Вишиванка для дівчинки

Вишиванка для дівчинки - найгарніший оберіг

Вишиванка для дівчинки - це не просто святковий гарний одяг, це матеріальне втілення духу нашого народу. Купити вишиванку для дівчинки - означає зародити в дитячій душі повагу до наших національних традицій і захоплення їх красою, пробудити інтерес до історії рідної країни. У вишиванці з магазину ЛеоСувенір будь-яка дівчинка буде виглядати королівною!

Навіщо потрібна вишиванка для дівчинки

Вишиванка для дівчинки - це гарний і доречний в будь-якій ситуації одяг, в якому дівчинка буде виглядати стильно, модно і в той же час ніжно і орігінально. Цей предмет гардеробу надивовижу добре вписується фактично в будь-який стиль одягу. Особливо гарно вишиванка виглядає з яскравими спідничками та модними джинсами. Крім того, ваша дівчинка буде почувати себе у вишитій сорочці дуже затишно.

Дитячі вишиванки на дівчинку виглядають не просто красиво і елегантно - вони патріотичні, і сприяють духовному розвитку дитини. Вишиванка доречна як в повсякденному носінні, так і під час державних, релігійних та сімейних свят. Зокрема, першого вересня особливе розчулення і захоплення викликають дівчатка у вишиванках за шкільними партами - вони однаково ошатні і красиві, і в той же час настільки різні і самобутні, що неможливо ними не замилуватися.

Символіка вишиванки

Дитячі вишиванки прикрашаються візерунками відповідно до сакральними символами тих чи інших зображень, і служать найкращим щитом від будь-якого зла і пристріту. Вишиванки для дівчаток часто прикрашали за допомогою двох технік вишивки - хрестика і гладі. Хрестик - це найпотужніший оберіг для будь-якої дитини, а ось гладь використовували тільки для прикраси дівчачих вишиванок - вважалося, що гладкий візерунок символізує прагнення і майстерність дівчаток «згладжувати гострі кути», йти на компроміс і зберігати спокій і мир в майбутній сім'ї.

Вишиванку для дівчинки часто оформляли кетягами калини, яка символізує чистоту і невинність, а також довголіття роду. Така вишиванка надає сил своїй маленької господині. Геометричні візерунки, вишиті хрестиком, об'єднують знаки найважливіших стихій - сонця-батька і води-матері - таким чином за малечею нібито постійно стежать її найближчі люди.

Цвіт вишиванки також несе глибоке смислове навантаження: червоний - символ вогню і любові, чорний - символ ночі і нескінченності, синій - неба і води, зелений - юності, жовтий - сонця і життя, білий - чистоти душевної.

Вибираємо вишиванку для дівчинки

Обираючи вишиванку для дівчинки, звертайте увагу на матеріал, з якого вона пошита. Наші пращури носили сорочки з невибіленого льону або конопляного полотна, і ці матеріали досі модні й актуальні. Однак поряд з ними з'явилися вишиванки для дівчаток з сучасних тканин, на зразок бавовни, батисту або попліну, вони надійні, красиві і демократичні за ціною. Машинна вишивка останнім часом нічим не поступається ручній у красі - переконайтеся в цьому, ознайомившись з асортиментом магазину вишиванок ЛеоСувенір.

Не варто обмежувати свій вибір тільки вишитою сорочкою - придбайте своїй юній україночці цілий комплект стильного патріотичного одягу. До будь-якої урочистості будуть доречні вишиті костюми, а влітку дівчатку так приємно буде гуляти в красивому вишитому платті або сарафані! Ну і, звичайно, якщо ви купили вишиванку для дівчинки, то до неї потрібно придбати спеціальний широкий ошатний пояс-крайку і оригінальну спідницю або плахту. Доповнити цей чудовий образ можна різноманітними прикрасами, представленими на нашому сайті.

Замовте вишиванку прямо зараз - і ви отримаєте можливість оплатити товар тільки при отриманні на пошті. Ми гарантуємо якість наших товарів - всі вони перед відправкою проходять ретельну перевірку. І, без сумніву, будь-яка вишиванка, яку ви оберете на сайті ЛеоСувенір, порадує вашу дитину і зробить її неповторною і прекрасною.

Розроблено Alius
leosouvenir © 2013